TOPlist

Úvod - Zdeněk Prejza, Sadská

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:


Zdeněk PREJZA, Sadská
programy pro elektrikáře

Nabídka software se zaměřením na revize elektro

      Vítejte na stránkách firmy Zdeněk Prejza, Sadská zabývající se vývojem a distribucí počítačových programů pro pracovníky v elektrotechnice, zejména aplikací pro zpracování zpráv o revizích elektrických zařízení, hromosvodů, nářadí a spotřebičů. Při vývoji programů využíváme vlastních zkušeností získaných dlouholetou praxí při revizích elektrických zařízení. Revizemi elektrických zařízení se zabýváme od roku 1991, vývojem počítačových programů od roku 1995. Využíváme také zkušeností našich spolupracovníků a neméně důležité pro neustálý vývoj jsou i zkušenosti a podněty uživatelů našich programů, se kterými jsme neustále v kontaktu.

      Dovolujeme si Vám představit programy elektro:

    - WinNářadí - zpracování protokolů revizích a zkouškách elektrického ručního nářadí a elektrických spotřebičů ve smyslu ČSN 33 1600 ed.2/2009 vč. změny Z2, ČSN EN 50678, ČSN EN 50699, revize elektrických spotřebičů dle ČSN 33 1500, čl. 3, ověření bezpečného stavu elektrických spotřebičů po opravě dle ČSN 33 1500, č. 2.7. protokoly o zkouškách zařízení pro obloukové svařování dle ČSN EN 60974-4 ed. 3.


   - WinRevize - zpracování zpráv o revizích elektrického zařízení (elektrické rozvody, hromosvody, pracovní stroje apod.).


 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky